A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Creating default object from empty value

Filename: libraries/MY_Controller.php

Line Number: 17

 çelik kalıp.... Destek Kalıp
 

Kurumsal Bilgiler

DESTEK KALIP MAKİNE MÜHENDİSLİK İNŞAAT ÇELİK KALIPLARI LTD. ŞTİ.

Kurulduğu günden beri, çelik kalıp konusunda dünyada gelişen en iyi teknolojiyi yakalayabilmek için elinden   geleni yapmaya  çalışmıştır. Bu gelişmeleri takip ederken tecrübeli, yetenekli, kalifi yeli ve konusunda uzman kadroları bünyesinde barındırmayı ilke edinmiştir.
 
Diğer taraftan DESTEK KALIP, kendi tecrübesini ve mühendislik anlayışını da ortaya koyarak en yüksek kalite, en ucuz maliyet ve en iyi verimlilik seviyesine ulaşmıştır. İnşaat sektörünün çelik kalıba ihtiyacı olduğu gerçektir. Çelik kalıp, ilk yatırım maliyeti yüksek fakat işçilik maliyeti %40 oranında tasarrufludur. Bunun yanında defalarca kullanılma imkanına sahip olup oldukça ekonomiktir. Şantiye şartlarına uygun, deforme olduğu takdirde kolayca düzeltilebilen, pürüzsüz yüzey elde etme imkanı sağladığı için sıva ihtiyacı olmayan avantajlı bir teknoloji ürünüdür.
 
Çelik kalıp, yapılan inşaatlarda proje ölçülerine daha fazla uygunluk sağlar. Standart ebat üretimlerine önem vermekle beraber, projelere uygun çelik kalıp imalatı yapmak, bunlara uygun çelik kalıp montaj projelerini çizmek ve bütün müşterilerini teknik anlamda bilgilendirmek firmamızın görevleri arasındadır.
 
DESTEK KALIP hassas bir konu olan Türkiye’nin akciğeri ormanlarımızın katledilerek inşaat alanında kullanılmasının çok acı bir gerçek olduğunu, bu konunun ancak ve ancak çelik kalıpla çözülebileceğinin bilincinde duyarlı bir firmadır.
 
 
 
DESTEK MOULDING MACHINERY ENG. CONST. STEEL MOULDS LTD.
 
It is tried to do its best in order to catch the technology developing in the world about steel moulding since its
foundation. Its principle is keeping its personnel formed of experienced, qualifi ed, talanted expert persons while following
these developments.
 
On the other hand, DESTEK Moulding Machinery Eng. Const. Steel Moulds Ltd has reached the level of highest quality, cheapest cost and best efficiency by using its own experience and engineering understanding.
 
It is a fact that the construction sector needs steel moulds. Steel mould requires a high inital investment but it provides the possibility for multi-use and hence is more economic. It is an advantageous technology product that is compliant with site conditions, that can be easily corrected when deformed, that provides the possibility of obtaining a smooth surface and hence does not require paste.
 
Steel mould provides a greater compliance for the construction with teh project dimensions. Although showing great importance to the standard dimension production, the duties of our firm include the production of steel mould special to the projects, preparing the steel mould montage projects suitable for these productions and to inform its customers in technical point of view.
 
DESTEK MOULDING is a fi rm that is aware of the fact that the destruction of the forests of Turkey for use in the construction sector is a very important subject and that this problem can only be solved by using the steel moulds.
 
doğa
Çelik Kalıp | Finişer Rayı | İş İskeleleri | Sac Kapı Kasası | Sac Pano | Teleskobik Dikme | Cup Lock İskele (Yük İskelesi) | Aksesuarlar

Bu sitenin tüm hakkı DESTEK KALIP'a aittir.
Uygun bir görünüm için enaz 1024 x 768 pixel çözünürlük ve İnternet Explorer 7.0 ++ / Firefox 2.0++ tarayıcı kullanınız. Flash Player gerektirir.